Služba internet A a služba internet B - vyberte si

Vyberte si rychlost, která Vám vyhovuje! Potřebnou technologii k zapojení do Vaší domácí sítě dodáme v rámci služby. Za mikrovlnné přívodní zařízení neplatíte, v průběhu trvání služby se přívodní technologie vyměňuje dle potřeby, ať už pro zrychlení či v případě poruchy zařízení.

Služba je poskytována bezdrátovým spojením v místech, kde není dostupné optické ani kabelové připojení do naší sítě.

Služba řady A i služba řady B lze objednat téměř ve všech místech pokrytí naší sítě. Před objednáním je však nutná obhlídka technikem pro potvrzení dostupnosti a přípravu vhodného mikrovlnného spoje.

Zařízení pro příjem signálu je v rámci služby, vyzvednout jej je možné v naší kanceláři po předchozí domluvě. V případě instalace od nás je základní cena 1500Kč. Jedná se o umístění antény na Vaši anténní tyč, svedení datového kabelu k Vašemu rozvaděči či routeru a vyzkoušení služby. Zařízení si můžete namontovat i sami. Po připojení provedeme vzdálenou kontrolu hodnot signálu a dalších parametrů.

U těchto našich tarifů A i B jsou lhůty na řešení závad maximálně do 7 pracovních dnů od nahlášení, stejně jako u tarifů H. Jsou koncipovány zejména pro domácí připojení. Pokud potřebujete připojení s neustálým dohledem a velmi rychlým servisem, volte tarify řady P nebo tarify řady G.

Pokud hledáte nejrychlejší bezdrátové připojení, vyšší rychlostí získáte s investicí do příjmacího zařízení. V těchto situacích volte tarify řady D.

A1
90 Mbps rychlost stahování
45 Mbps rychlost odesílání
0 Kč zřízení
1001 Kč měsíční platba

A2
50 Mbps rychlost stahování
25 Mbps rychlost odesílání
0 Kč zřízení
781 Kč měsíční platba

A3
30 Mbps rychlost stahování
15 Mbps rychlost odesílání
0 Kč zřízení
661 Kč měsíční platba

B2
12 Mbps rychlost stahování
4 Mbps rychlost odesílání
0 Kč zřízení
420 Kč měsíční platba

B3
6 Mbps rychlost stahování
2 Mbps rychlost odesílání
0 Kč zřízení
289 Kč měsíční platba

Tarify A a tarify B - obecné informace

• Tarify internetu A jsou rozumná volba připojení bez nutnosti investice.
• Služba internetu B je navržena s důrazem na minimální náklady. Jedná se o základní připojení, vhodné třeba jako záloha či pro občasné využití.
• Veškeré ceny jsou uváděny včetně DPH.
• Zřízení služby je zdarma. Neinvestujete do vlastního zařízení, zařízení pro příjem internetu je po dobu trvání smlouvy (užívání tarifu A i B) v rámci služby zapůjčeno.
• Předávací rozhraní je přívodní kabel (ethernet) do Vaší stávající sítě nebo routeru.
• Odstranění závad na připojení do 7 dní jako u tarifů D.
• Tyto podmínky chápejte jako specifikace služby.

Možná vás bude také zajímat